Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

У листопаді вартість квартир на львівському ринку знизилася на 7%

За даними відділу аналізу інвестиційних ризиків компанії „Росан-Інвест”, у листопаді вартість житла на вторинному ринку у Львові впала на 7 %. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Якщо до кінця липня 2008 року квартири у Львові дорожчали, то з липня і по листопад відбувається їх стрімке здешевшання. Згідно з даними відділу аналізу інвестиційних ризиків компанії „Росан-Інвест”, падіння цін на квартири склало близько 13 % від максимальної ціни у липні або 240$.

У листопаді зниження вартості однокімнатної квартири склало – 7%, двокімнатної – 6,4%, трикімнатної – 7,6%. На кінець місяця середня ціна 1кв.м. житла для середнього класу по Львову становила $1690.

На кінець листопада вартість 1, 2 та 3-кімнатних квартир перебуває проктично на рівні січня 2008 року. Ріст від початку року не первищує 1,8% або 34$. Таким чином, той, хто придбав нерухомість на початку року, зароботи на ній наприкінці року майже нічого не зміг.

„До причин, що вплинули на падіння вартості житла, можна зарахувати іпотечне кредитування, ситуацію з доларом (заморожені депозити, майже відсутня можливість купівлі долара, сам курс долара) та зростання безробіття. До того ж чимало потенційних покупців вичікують подальшого зниження ціни і не поспішають купувати житло сьогодні”, – коментує ситуацію на ринку житла у Львові Василь Маркевич, начальник відділу аналізу інвестиційних ризиків компанії „Росан-Інвест”.

З падінням вартості житла у Львові, простежується і падіння пропозиції. Порівняно з липнем пропозиція на ринку вторинного житла у місті зменшилася у 1,5 рази. Адже чимало власників житла, які планували його продати, наразі не поспішають цього робити і вичікують покращення ситуації, здаючи житло в оренду. Ще більше, аніж пропозиція, упали продажі.  

Зважаючи на стан ринку (фінансово-економічна криза, заморожені депозити,  жорсткі умови іпотечного кредитування), вартість житла у Львові падатиме і надалі, – стверджують експерти „Росан-Інвесту”. За їхніми пронозами, наступні три місяці спостерігатиметься падіння та заморожування цін на вторинному ринку житла у Львові. Березень стане для ринку нерухомості Львівщини вирішальним. „Думаю, середня ціна за метр квадратний житла у Львові  до березня не впаде нижче 1,5 тисячі доларів”, -- прогнозує Василь Маркевич. 


Львівський портал


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2021 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки