Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Брус – стара інновація

Останнім часом клеєні дерев'яні конструкції стали надзвичайно популярні завдяки рекламі. Судячи з інформації, яку надають фірми–виробники будинків із клеєних брусів, – це справжня інновація. Але це не зовсім правда

Перші спроби виготовити дерев'яні клеєні конструкції (ДКК) у нашій країні були ще в 1938 році. Але поштовхом для індустріального виробництва ДКК в СРСР, як у всьому світі, стала поява у 60-70 роках синтетичних клеїв. У 1970 році Рада Міністрів прийняла рішення про закупку в ФРН обладнання для 20 нових заводів, які були по всьому Радянському Союзі: у Литві, Білорусії, Україні, Казахстані та Росії.

 
Останні кілька років виробництво дерев'яних клеєних конструкцій створюється практично заново. Через інвестиційний бум в Україні почали будувати заводи по виробництву дерев’яних клеєних конструкцій (ДКК).

 
Оскільки клеєні конструкції – це індустріальна область виробництва, в них реалізуються не недоліки (гниє, псується), а переваги дерева: вони дуже легкі, стійкі до агресивного середовища. З точки зору спеціалістів, клеєні конструкції на 50-70%  міцніше звичайного дерева, оскільки при виготовленні з них вирізаються дефектні місця. Вони не деформуються і практично не тріскаються, з часом не дають усадки. Конструкції не бояться змін температури та вологості. Вони вп’ятеро легші за бетон та в двічі за металеві конструкції. Стійкі до дії хімічно активних речовин і, в той же час, мають високі теплоізоляційні властивості. В них повністю відсутні щілини і тріщини, а кутові з'єднання не пропускають вологу. Вони мають найкращі протипожежні властивості.

 
Але до виробництва високоякісного брусу існують жорсткі вимоги – рівномірна однорідна структура дерева. На поперечному зрізі таке дерево відрізняється тісними річними кільцями, фактурою. Але це іще не все. Деревина, яка йде для виробництва виробів з якісного клеєного брусу, має бути висушена в натуральних умовах на відкритому повітрі протягом кількох років. В крайньому випадку застосовують сушіння токами низько частотним струмом, що скорочує час, але дає значно гірший результат. Сушіння деревини паром, яке застосовують більшість виробників не може забезпечити належну якість сировини.

dom.ria.ua 


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2021 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки