Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Що таке гідроізоляція і для чого її використовують

Що ж таке гідроізоляція?

Гідроізоляція — це захист будівельних конструкцій і споруд від проникання води, шкідливого впливу хімічно агресивних і стічних вод, рідин тощо. Гідроізоляційні матеріали, тобто водонепроникні матеріали, застосовують для того, щоб максимально унеможливити проникнення вологи в конструктивні елементи споруд, уникнути сілявого руйнування конструкцій будівлі та оздоблення приміщень.

Навіщо потрібна гідроізоляція?

Цегляна кладка та бетонні конструкції володіють здатністю поглинати воду, тому конструкції, дотичні з ґрунтом, піддаються водонасиченню. Вода може проникнути через кладку в підвали і, розповсюджуючись вище по кладці, дійти до першого поверху, викликаючи вогкість в приміщеннях, грибок, сіляве руйнування стін, штукатурки, оздоблення .

Як її застосовують?

Щоб оберегти фундаменти, стіни і інші конструкції від проникнення вологи, влаштовують гідроізоляцію, обмазуючи або обклеюючи їх поверхні гідроізоляційними матеріалами. Для обмазування використовують готову бітумну мастику або сухі полімерцементні суміші,

Задля поновлення горизонтальної гідроізоляції стін для виключення піднімання капілярної вологи використовують спеціальну рідину шляхом вприскування (інжектування) в основу стіни.

Де її використовують?

Гідроізоляцію використовують як в будівництві, так і в реконструкції; як в житлових, так і в промислових будинках.

До кого звернутись?

На Львівщині одною з провідних фірм є ТзОВ «Інтеркоппром». Ця фірма понад 10 років виконує спеціалізовані роботи на об’єктах будівництва та реконструкції, житлових та промислових будинках, а також постачає матеріали для спеціалізованих робіт в галузі будівництва.

Шляхом апробації та практичного вивчення, фахівці «Інтеркоппрому» відібрали за принципом «ціна плюс якість» широкий асортимент імпортних та вітчизняних матеріалів для вирішення повного комплексу завдань всіх видів гідроізоляції, ремонту та декоративного захисту бетонних підлог, оздоблення вологих приміщень.

Окрім гідроізоляційних робіт ТзОВ «Інтеркоппром» виконує роботи по нанесенню полімерного покриття на бетонні підлоги, проводить ремонт підлог будь-якого рівня складності: ремонт бетону, поновлення старого епоксидного покриття, обезпилення та зміцнення бетону та цементних стяжок. Окрім цього проводить роботи з химзахисту бетону підлог, зміцненню мозаїчних підлог, герметизацію швів.

Підтвердженням професіоналізму компанії є той факт, що «Інтеркоппром» співпрацює з відомими на Львівщині та в Україні компаніями:

ЗАТ «Нестле-Україна»;
Корпорація "Еколан";
ВАТ «Волиньхолдінг» («Торчинпродукт»);
ВАТ «Луцький підшипниковий завод»;
Торгова компанія «Інтермаркет»;
ЗАТ «Видавничий дім “Високий замок”»;
ВАТ «Львівобленерго»;
ВАТ «Львівський холодокомбінат»;
ВАТ «Галичфарм» та іншими.

Із зразками покриття бетонних підлог, матеріалів для гідроізоляції можна ознайомитися в офісі «Інтеркоппрому» за адресою:

м. Львів, вул. Вол. Великого, 33 (перший поверх). Для запрошення фахівця для консультації безпосередньо на об’єкті зателефонуйте на номер:

+38 (0322) 64-12-56
+38 (067) 672-39-53

А також можна завітати на сайт www.intercop.com.ua


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2021 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки