Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

У Києві до 2020 року планують збудувати 26 нових станцій метро

Міністерство інфраструктури України підготувало проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про схвалення Концепції Програми будівництва та розвитку мережі метрополітенів на 2011-2020 роки». Проект пройшов погодження в установленому порядку зацікавленими міністерствами та органами місцевого самоврядування – відтак готується відповідний пакет документів для подання на розгляд до Кабінету Міністрів України. Згідно із запропонованою Концепцією у столиці передбачається збільшити експлуатаційну довжину ліній київського метрополітену на 37,6 км: відтак показник довжини ліній метро на один мільйон жителів буде доведено до 30 км. У мережі столичного метрополітену пропонується додатково ввести в експлуатацію 26 станцій, чотири пересадочних вузли, два входи (виходи) на діючих станціях, другу чергу електродепо «Харківське», три електродепо, майстерні з ремонту ескалаторів, колію для обкатки вагонів довжиною 1,2 км та тягово-понижувальну підстанцію. У Дніпропетровську заплановано ввести у дію другу пускову дільницю метрополітену від станції «Вокзальна» до станції «Жовтнева» у складі трьох станцій довжиною 4,01 км, завдяки якій центр міста буде з’єднано з потужним транспортним вузлом. Згідно з розрахунками, сумарна річна економія витрат на експлуатацію міського наземного транспорту з урахуванням зменшення тривалості поїздок пасажирів у разі експлуатації метрополітену складе близько 9,1 млн. грн. Відповідно до Концепції послідовність будівництва та введення в експлуатацію пускових комплексів Пролетарсько-Київської лінії Донецького метрополітену буде переглянуто з урахуванням сучасної потреби міста у транспортуванні пасажирів через центральну частину міста до залізничного вокзалу та Міжнародного аеропорту «Донецьк». У Харкові згідно з положеннями Концепції заплановано ввести в експлуатацію дільниці Олексіївської лінії від станції «Олексіївська» до станції «Перемога» протяжністю 0,61 км з однією станцією та від станції «Метро будівників ім. Г.І. Ващенка» до станції «Одеська» протяжністю 3,47 км у складі двох станцій; дільниць Салтівської лінії від станції «Історичний музей» до станції «Площа Урицького» протяжністю 2,1 км з однією станцією та від станції «Героїв праці» до станції «Дружби народів» протяжністю 1,7 км з однією станцією. Крім того, у Харкові пропонується збудувати електродепо для обслуговування рухомого складу Олексіївської лінії та розпочати будівництво дільниці між станціями «Героїв праці-2» та «Індустріальна-2» протяжністю 9,5 км у складі п’яти станцій.

Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2021 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки