Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 Промтехавтоматика

 

Місце розташування:

 

м. Львів, вул. Персенківка, 2
Профіль установи:

 

Послуги з виготовлення пінобетону.
Послуги, що надають:

 

Пінобетонна установка
Асортимент:
Сервіс:

 

Пінобетон створюється шляхом рівномірного розподілу бульбашок повітря по всій масі бетону. У відмінності від газобетону пінобетон виходить не за допомогою хімічних реакцій, а за допомогою механічного перемішування заздалегідь приготованої піни з бетонною сумішшю.

Піна може готується або за допомогою піногенератора або в бароустановці.

Тут ми розглянемо основні характеристики пінобетону і порівняємо його з іншими матеріалами.

НАДІЙНІСТЬ

Пінобетон є майже нестаріючим і практично вічним матеріалом, не схильним до дії часу, не гниє, володіє міцністю каменя. Підвищена міцність на стиснення дозволяє використовувати при будівництві вироби з меншою об'ємною вагою, що ще більш збільшує термічний опір стіни.

ТЕПЛОТА

Завдяки високому термічному опору, будівлі з пінобетону здатні акумулювати тепло, що при експлуатації дозволяє понизити витрати на опалювання на 20-30%.

МІКРОКЛІМАТ

Пінобетон запобігає значним втратам тепла взимку, не боїться вогкості, дозволяє уникнути дуже високих температур влітку і регулювати вологість повітря в кімнаті шляхом вбирання і віддачі вологи, тим самим сприяючи створенню сприятливого мікроклімату (Мікроклімат дерев'яного будинку).

ШВИДКІСТЬ МОНТАЖУ

Невелика щільність, а отже і легкість пінобетону, великі розміри блоків - пазогребневі плити і виробництво таких плит у формах, в порівнянні з цеглою дозволяють у декілька разів збільшити швидкість кладки. Легкий в обробці - прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки труби. Простота кладки досягається високою точністю лінійних розмірів, допуск складає +/- 1мм.

ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

Пінобетон володіє високою здібністю щодо поглинання звуку. У будівлях з комірчастого бетону забезпечуються діючі вимоги по звукоізоляції.

ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

При експлуатації пінобетон не виділяє токсичних речовин і по своїй екологічності поступається тільки дереву. Для порівняння: коефіцієнт екологічності комірчастого бетону - 2; дерева - 1; цегли - 10; керамзитових блоків - 20.   

КРАСА

Завдяки хорошій оброблюваності, можливо виготовити різноманітні форми кутів, арок, пірамід, що додасть Вашому будинку красу і архітектурну виразність.

ЕКОНОМІЧНІСТЬ

Висока геометрична точність розмірів виробів дозволяє здійснити кладку блоків на клей, уникнути "містків холоду" в стіні і значно зменшити товщину внутрішньої і зовнішньої штукатурки. Вага пінобетону менше від 10 % до 87 % в порівнянні із стандартним важким бетоном. Значне зниження ваги приводить до значної економії на фундаментах.

ПОЖАРОБЕЗПЕЧНІСТЬ

Вироби з пінобетону надійно захищають від розповсюдження пожежі і відповідають першому ступеню вогнестійкості, що підтверджене відповідними випробуваннями. Таким чином, він добре підходить для застосування у вогнестійких конструкціях. При дії інтенсивної теплоти, типу паяльної лампи, на поверхню бетону він не розщеплюється і не вибухає, як це має місце з важким бетоном. В результаті цього арматура захищена більш довгий час від нагрівання. Тести показують, що пінобетон завтовшки 150 мм захищає від пожежі протягом 4 годин. На випробуваннях проведених в Австралії, зовнішня сторона панелі з пінобетону завтовшки 150 мм була піддана нагріванню до 12000C.

ТРАНСПОРТУВАННЯ

Сприятливе співвідношення ваги, об'єму і упаковки робить всі будівельні конструкції зручними для транспортування, і дозволяють повністю використовувати потужності як автомобільного, так і залізничного транспорту.

 ШИРОТА ЗАСТОСУВАННЯ

Тепло- і звукоізоляція дахів, підлоги, утеплення труб, виготовлення збірних блоків і панелей перегородок в будівлях, а так само з пінобетону вищої щільності поверхових перекриттів і фундаментів.

Якщо проводити порівняння пінобетону з іншими матеріалами треба враховувати, що:

1. Він екологічно чистий, "дихає", негорючий.

2. Легко вироблюваний як в стаціонарних умовах, так і на будівельному майданчику.

3. Виготовляється з доступних в будь-якому регіоні компонентів.

4. Собівартість пінобетону невисока.
Розрахунок:

готівковий та безготівковий розрахунок.

Телефон:

+38(067)67-146-03
+38(032)295-03-45

Електронна адреса:

www.pinobeton.jeybud.com.ua

e-mail:  seem07@rambler.ru

 
 

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки