Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Приватний будинок з розумомДе жити краще - в міській квартирі або за містом, в приватному будинку? Питання спірне. Проте з упевненістю можна стверджувати одне - в місті не добитися того відчуття простору і свободи, єднання з природою і екологічних умов - чистого повітря, лісу і річки, які дарує нам життя за містом. А тому давайте подивимося, чи можливо вирішити проблеми, пов'язані з мешканням в приватному будинку, при цьому забезпечивши собі всі ті переваги, які пропонує нам міське життя.


Розумний будинок Що ж робить будинок "розумним"? Які його відмінні особливості? Давайте розберемося. Будинок називають "розумним", якщо його системи взаємодіють одна з одною. Під взаємодією розуміється їх злагоджена робота для максимально ефективного вирішення різноманітних побутових завдань - підтримка комфортних кліматичних умов, необхідного рівня освітлення, забезпечення безпеки, управління і т.д Для перетворення Вашого будинку в "розумний" не обов'язково робити "розумними" відразу всі його системи - спершу достатньо однієї-двох. Додавати системи в "Розумний будинок" можна поетапно - до тих пір, поки всі системи Вашого будинку не будуть "розумними". І в цьому є резон - чим більше систем взаємодіятимуть одна з одною, тим більше переваг і вигод подарує своїм власникам "Розумний будинок".

Проблеми і рішення З якими ж проблемами сьогодні стикаються власники заміських будинків? Найбільш типовими є експлуатація, забезпечення комфорту, безпека, розваги, зв'язок із зовнішнім світом. Традиційні методи рішення таких проблем, на жаль, далеко не такі ефективні, як нам би того хотілося. А що ж пропонує "Розумний будинок"? Зараз розберемося. Експлуатація Експлуатація приватного будинку є складнішою і дорожчою, ніж експлуатація квартири. І в цьому немає нічого дивовижного - адже приватний будинок, як правило, набагато більше квартири і містить набагато більшу кількість різноманітного устаткування. А за споживані електрику, воду і газ треба платити. Як бути? Використовувати "розумні" системи забезпечення ресурсами і мікроклімату! Система забезпечення ресурсами дозволяє управляти подачею ресурсів як в будівлю, так і на прилеглу територію, а також враховувати їх споживання як в цілому, так і в розрізі окремих груп споживачів. "Розумне" управління мікрокліматом забезпечує злагоджену взаємодію опалювання, вентиляції і кондиціонування - найбільш "ненажерливих" споживачів електроенергії. Тепер батарея і кондиціонер одночасно не працюватимуть одна на обігрів, другий - на охолоджування; при відкритті вікна для провітрювання кондиціонер автоматично змінить режим роботи. У ряді випадків - за відсутності в будинку людей, в нічний час - "Розумний будинок" автоматично переходить в економний режим роботи. Знеструмлюються всі непотрібні розетки, у ряді приміщень відключається освітлення, кліматичне устаткування або працює з малою потужністю, або також відключається. А коли виникне необхідність - до приходу господарів, в ранішній час - будуть відновлені всі параметри, що забезпечують комфортні умови. "Розумний будинок" економить Ваші гроші і Вам для цього не потрібно докладати ніяких зусиль!
Комфорт Сьогодні ніхто не сперечатиметься з тим, що створення комфортних умов для помешкання є необхідною заставою гарного настрою і бадьорого самопочуття людини. Складовими комфорту є кліматичні умови, освітлення, індивідуальні переваги і уявлення мешканців про комфорт. Як забезпечити такі умови? "Розумний" мікроклімат надає можливість точно і оперативно управляти всіма кліматичними параметрами - температурою, вологістю, складом повітря і т.д. Система освітлення дозволяє управляти світловими сценами - групою з декількох джерел світла, для кожного з яких заданий свій рівень яскравості свічення.
Набудувавши один раз параметри мікроклімату, освітлення і будь-яких інших "розумних" систем будівлі відповідно до Ваших переваг, надалі Ви можете легко їх відновити, віддавши всього одну команду. Більш того, "Розумний будинок" може це робити і автоматично, наприклад - до моменту Вашого приходу з роботи або до моменту ранкового пробудження. Будь-які Ваші вимоги і побажання будуть враховані - "Розумний будинок" зробить Ваше життя комфортним!

Безпека Забезпечити охоронну і аварійну безпеку приватного будинку набагато складніше, ніж квартири. Адже пограбувати будинок набагато простіше - не заважають сусіди по поверху, а велика кількість інженерних систем підвищує ризик виникнення аварій. І якщо охорону свого житла власники, як правило, так чи інакше організовують, то про аварійну безпеку часто забувають. Компанія SMART-LIFE в рамках системи "Розумний будинок" пропонує Вам побудувати комплексну систему безпеки - охоронну і аварійну, яка взаємодіятиме зі всіма "розумними" системами будинку. "Розумна" система безпеки своєчасно визначить джерело виникнення загрози і негайно вживе всі заходи для її усунення. При цьому повідомлення про будь-яку позаштатну ситуацію передається по телефону, електронній пошті або SMS - повідомленням господарям, експлуатаційним, охоронним, пожежним службам і іншим зацікавленим особам. Наприклад, при спрацьовуванні охоронного датчика область підозрілої активності відразу ж освітлюється. Якщо трапиться аварія, система безпеки автоматично перекриє подачу води при протіканні, включить систему димовидалення при пожежі, знеструмить всі пристрої, окрім пристроїв системи безпеки і виконає ряд інших дій по усуненню виниклої аварійної ситуації. А це означає, що Ви завжди можете бути упевнені в тому, що Ваше житло - в цілковитій безпеці.
Розваги В наше століття високих швидкостей дуже важливо виділяти час для повноцінного відпочинку - це дозволить відновити свої сили і знов включитися в активне життя. А як же забезпечити собі умови для відпочинку і розваг за містом? Вам допоможуть медіа-системи "Розумного будинку". Організувавши у себе домашній кінотеатр, Ви у будь-який час можете насолоджуватися прогляданням улюблених фільмів. Сучасні моделі забезпечують якість відео і звуку, що перевершує таке в традиційному кінотеатрі! А якщо додати до цього ще управління освітленням і мікрокліматом, то дістаємо просто фантастичні можливості!
Система "мультірум" дозволяє передавати аудіо і відео від джерела (DVD-плеєр, відеомагнітофон, музичний центр) на декілька приймачів одночасно (плазмова панель, телевізор, стереосистема), причому в різних кімнатах Ви можете дивитися різні фільми, а можете зробити так, що новини або музика "слідуватимуть" за вами з приміщення в приміщення. Це дозволяє заощадити на якісній аудіо-відео апаратурі і дістати можливість слухати музику і дивитися фільми практично в будь-якому куточку Вашого будинку. Спеціальний комп'ютер - медіа-сервер - дозволить зберігати безліч фільмів, музики, картинок, комп'ютерних ігор і позбавить Вас від необхідності тримати всі ці дані на компакт-дисках і касетах. Доступ до такого медіа-сервера організовується з будь-якого аудіо-відео пристрою системи "мультірум", а також з будь-якого комп'ютера, що входить в домашню локальну мережу. У будь-який слушний для Вас час "Розумний будинок" допоможе Вам розслабитися і відпочити від повсякденних турбот!

Зв'язок із зовнішнім світом Життя за містом багато людей порівнюють з життям відлюдника і вважають, що вона підходить тільки малоактивним людям. При традиційному підході з цим важко не погодитися - адже до міста, зі всією його насиченістю інформацією, телефонами, Інтернетом і т.п. - далеко. Проте все міняється, якщо використовується система "Розумний будинок"! Для зв'язку із зовнішнім світом у Вашому будинку організовується локальна комп'ютерна мережа з виходом в Інтернет і сучасна система телефонії. Це дозволить Вам бути в курсі всіх новин і завжди залишатися на зв'язку, а значить - забезпечить повний спектр можливостей, доступних в міських умовах


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки