Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Дизайн вікон

Дизайн вікон - невід'ємна частина загального дизайну квартири. Фактура, розцвічення і сучасні тенденції декорування тканин допомагають створювати воістину ексклюзивний дизайн штор. Притім варто розглядати штори і градини не тільки як прикрасу інтер'єру, але і як функціональну деталь, здатну завдяки безлічі тонкощів і хитрощів не тільки сховати ваше житло від цікавих очей і палючого сонця, але і вплинути на візуальне сприйняття стін, вікон і самого простору в цілому.

Зміна часів року обумовлює зміну настрою, і не секрет, що влітку хочеться зовсім інших фарб і квітів, ніж узимку. Змінювати меблі і перефарбовувати стіни кожні півроку досить заморочливе і, по суті, безглузде заняття. Куди практичніше зшити два комплекти штор: літній - з тонкого щільного і легкого у догляді матеріалу і зимовий, - дизайн штор у якому припускає наявність важких тканин і розкішної обробки. Таким чином, ви легко, відповідно до свого настрою, змінюєте зовнішній вигляд вашого житла, формуючи тим самим характер простору, властивий саме вашому будинку.
Дизайн вікон орієнтується в першу чергу на стиль і колірну гаму приміщення і повинний відповідати його функціональному призначенню, пропорціям, розмірам і меблюванню. Обов'язково створюваний дизайн штор враховує розмір і форму вікон, що він покликаний декорувати, а також інтенсивність природного освітлення.

Загальні тенденції декорування допомагають зрозуміти, як по-різному дизайн вікон
працює в різних приміщеннях. Так, наприклад, найбільша кімната, що звичайно виконує роль вітальні, повинна бути максимально ошатною, і в той час затишною, просторою і відкритою, привабливою до спілкування і взаємодії людей.
Тому тут дизайн штор вимагає фактурної тканини, драпірувань і спадаючих до підлоги складок, а також прикрас у виді підхватів і ламбрекенів.
Дизайн штор у спальні покликаний, у першу чергу, створити інтимну атмосферу, обгороджуючи особистий простір від будь-якого вторгнення й у той же час, зробити розслаблюючу дію. Цей ефект досягається за рахунок досить високої щільності тканини і спокійних тонів у розцвіченні.

Багатьом здається, що в дитячій кімнаті дизайн вікон не вимагає особливого вишукування. Почасти це так. Що стосується тканин, то в «палацах» казкового принца або принцеси все-таки краще використовувати легкі тканини. Однак тут сміливо можна пофантазувати з вишивкою або розписом по тканині відповідно до інтересів маленького хазяїна, адже жоден дійсний капітан не відмовиться просипатися в каюті, на вікнах якої зображений його улюблений вітрильник або море з рибою-кит.
Дизайн вікон кухні повинен бути спрямований у першу чергу на створення радісного настрою, адже найчастіше тут не тільки готується, але і обідається. Здорове тіло взаємообумовлене існуванням здорового тіла, а дух підбадьорити допоможуть яскраві фарби. На кухні можливі самі неймовірні сполучення квітів і відтінків, аби було «смачно» і приємно очам.

Щоб не помилитися і бути впевненими, що ваш дизайн вікон кращий із кращих, радимо звернутися до наших фахівців. Досвід фірми, знання ринку тканин і нових тенденцій у декоруванні вікон, дозволить не тільки наповнити ваш будинок затишком, але і при необхідності скорегувати форму вікна і грамотно переорганізувати простір. Креативні дизайнери і професійні швачки створять ексклюзивний і стильний внутрішній образ кожної кімнати, у відповідності зі стилістикою і загальним характером вашого житла.


www.ua-dproekt.com.ua

 

 

 


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки