Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Інструменти для малярних робіт

Залежно від виду малярних робіт і складу використовуваної для фарбування фарби вам можуть бути потрібно різні кисті, валики, шпателі, лінійки.

Кисті хорошої якості виготовляються з чистої щетини. Вони вбирають в себе велику кількість складу забарвлення, утримують його усередині так, що фарба не стікає.

Дешеві, але менш практичні і довговічні кисті, зроблені з щетини з додаванням близько 50% жорсткого кінського волоса. Найбільші за розміром (пучок волосся досягає довжини 180 мм, діаметр - 60-65 мм) махові кисті, що мають круглий перетин і довгу ручку (1,8-2 м). Вони продаються готовими (пучок волосся закріплений в металевому кільці) або у вигляді пучка волосся, що вимагає зв'язки. У будь-якому випадку необхідно перевірити довжину волосся кисті, щоб при необхідності їх підв'язати. Після згинання кисті волоски повинні негайно випрямлятися, приймаючи колишню форму. Маховими кистями зручно фарбувати великі за площею поверхні, наприклад стелю, стіни.

Техніка виконання ремонтних робіт.

Побілку стелі зручніше робити широкими побілочними кистями - плоскими кистями шириною 20 мм, завтовшки 50-65 мм з довжиною волоса 100 мм.
Також ефективні при біленні кисті-макловиці - круглі (діаметр 120 і 170 мм, довжина щетини 95-100 мм) або прямокутні кисті з колодкою, що кріпиться посередині ручки.

Для фарбування невеликих за площею поверхонь клейовими або масляними фарбами використовують ручники - круглі кисті невеликого розміру (діаметр 26-54 мм). Зазвичай волос в ручнику має довжину дещо більшу, ніж необхідно для якісного фарбування, тому ручники підв'язують шпагатом на потрібну довжину, а у міру зносу розв'язують. У найбільших ручників довжина волоса повинна бути не більше 40 мм, у маленьких - 26-30 мм. Флейці - це плоскі кисті на короткій ручці, виготовлені з високоякісної щетини або борсучого волоса. Флейці використовують для згладжування свіжо нанесеного шару фарби, для видалення слідів від ручників або для фарбування.

Для забарвлення таких місць, де не проходить ручник, для витягування фільонок призначені фільончасті кисті круглого (діаметром 6, 8, 10, 14 і 18 мм) перетину або плоскі.
Для додання свіжопофарбованій поверхні шорсткої фактури використовують торцовки - кисті прямокутної форми розміром 15 х 76 мм, виконані з твердої щетини. До кисті кріпиться ручка так, щоб торцовкою зручно було завдавати ударів по шару свіжої фарби і усувати нерівності на її поверхні. Торцюють тільки масляні і клейові фарби.

У роботі набагато зручнішими є валики, забарвлена ними поверхня має злегка шорстку фактуру. Втім, валиками можна не тільки фарбувати, але і наносити грунтовку на стіни, стелі.

Валики можуть бути поролоновими або хутряними.

Перші набагато довговічніші, хутряні валики швидко зношуються. Діаметр валиків варіюється від 40 до 70 мм, а довжина - від 100 до 250 мм. Валик насаджується на верстат - рукоятку із стрижнем і віссю і фіксується гайкою.

Для нанесення і розрівнювання шпаклювання знадобляться шпателі. Їх робоче полотно може бути виготовлене із сталі (ширина 30-100 мм) або з деревини твердих порід (ширина 50-200 мм, довжина 150-180 мм). Металічні шпателі використовуються для розрівнювання шпаклювання по металу або дереву, а також для видалення шару старої мастики, шпалер, фарби. Дерев'яні шпателі застосовуються для нанесення і розрівнювання шпаклювання по дерев'яних і обштукатурених поверхнях.

В процесі виконання різних видів малярних робіт вам можуть знадобитися також лінійка довжиною 1 м, шириною 30-50 мм, завтовшки 10 мм із знятою з одного боку фаскою, ніж, стамеска, відро і сталева сітка, сито.

Для зберігання готової фарби хороший скляний або емальований посуд, він не руйнується купоросом, розчинниками, не іржавіє і легко миється. Металевий посуд для оберігання від руйнування заздалегідь фарбують зсередини 1-2 шарами масляної фарби і просушують.

 

Jeybud


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки