Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

«Екостиль»: мода чи необхідність?

Довгий час дизайнери і психологи намагалися створити інтер'єр, що позитивно впливає на емоційне життя людини. Тенденція зміни міського житла на приміське наштовхнула фахівців на створення «екологічного» стилю – природного оазису в межах одного конкретного будинку або квартири.

Головне завдання «екостиля» - створити інтер'єр, який був би не тільки функціональним, але і максимально гармонійним, немов створений самою природою. Взагалі, зразок «природного» стилю – дерев'яний будинок, в якому жили наші прадіди. Саме тому одна з основних умов при створенні такого інтер'єру – використання натуральних матеріалів: дерева, соломи, плетених виробів, льону, ситцю, керамічних і дерев'яних фігурок. У такому дизайні будуть доречні результати ручної роботи, бажано саме вашої творчості. Можна намалювати картину, створити шедевр флористики у вигляді квітки з сухоцвітів. Тут головне - позитивні емоції, які ви вкладете в свою роботу.
Величезна кількість металу і скла, які оточують нас в повсякденному житті, не допустимі. Підлога тільки з натурального дерева, бажано вибіленої тополі, ліжка, шафи і навіть ванни також повинні бути дерев'яними. Важкі оксамитові штори в «екостилі» замінюються майже прозорими легкими завісками з химерним орнаментом з дрібних квіток. Тут все просто: керамічний посуд, а не фарфор або фаянс, гармонують із столом з натурального дерева. Решта всього начиння ховається в невитіюваті шафи і шафки. Завдяки такій організації простору завжди залишиться достатньо місця для творчості - будинок звільняється від завантаженості і захланності «модним сміттям».
У «екостилі» використовуються прості геометричні фігури, дотримується чітка симетрія, а складний орнамент замінюють великою кількістю природних ліній-узорів на дерев'яних меблях. Але якщо все ж таки дуже хочеться прикрасити столи і комоди малюнками, то тут, дуже доречними, опиняться непомітні квіти, створені неначе аквареллю і прямо зараз. Колірна палітра коливається в діапазоні від приглушених до світлих, теплих відтінків. У «екостилі» недоречні дуже яскраві кричущі кольори, також з обережністю слід відноситися до достатньо холодних, темних відтінків.
Елементом декору можуть послужити плетені корзини з фруктами. Не варто використовувати пластмасові муляжі, інакше зіпсується вся композиція. А справжні яблука і персики наповнять ваш будинок соковитими ароматами.
Ще один різновид екологічного стилю – «кантрі» або «фолк-стиль». У такому дизайні найчастіше оформляють кухні, їх стилізують під «сільський» зразок за допомогою плетених огорож і керамічного посуду. Тут відсутні зайві речі. Кожен елемент з одного боку є частиною загальної концепції, а з іншої - самостійна одиниця дизайну, цінна сама по собі.
У «екологічному» стилі все підпорядковано одному головному завданню: створити в будинку максимально комфортну і спокійну атмосферу. Психологи стверджують – люди, що живуть в такому будинку, стають добрішими і спокійнішими. Створюючи «екоінтер’єр», не слід забувати і про стандартні, загальні для всіх дизайнерських напрямів правила.

По-перше, при проектуванні житла слід чітко визначитися з основними функціональними завданнями, які вирішуватиме той або інший об'єкт (чи буде це робоча кімната, спальня, вітальня, дитяча). По-друге, важливо при плануванні інтер'єру врахувати кількість членів сім'ї, їх вік, захоплення і індивідуальні особливості.
Далі слід обережно віднестися до вибору колірної гамми. Так, на думку фахівців, білий колір викликає виділення шлункового соку, а жовтий в розумних межах допомагає зосередитися. Ну а велика кількість синього кольору може спровокувати поганий настрій. У дитячій уникайте білих, блідо-голубих і інших емоційно порожніх кольорів. Тут краще підійдуть яскравіші і емоційно насичені кольори і відтінки. Проте, і тут не варто захоплюватися, інакше кімната дитини стане схожою на майстерню в стилі авангард.
Крім того, шпалери світлих тонів роблять кімнату затишнішою, але при цьому візуально зменшують її площу. В той же час, шпалери холодних відтінків створюють ілюзію, що кімната більша, ніж вона є насправді. Також при виборі орнаменту шпалер не варто забувати: вертикальні зображення зроблять її візуально вищою, ніж горизонтальний малюнок.
Не дивлячись на велику кількість порад, дизайн вашого будинку – це, в першу чергу, віддзеркалення вашої індивідуальності. І тут головне не відповідність модним тенденціям і напрямам, а слідування власному відчуттю комфорту і затишку. Все-таки, дизайн будинку повинен бути таким же неповторним і унікальним, як самі господарі.

 


За матеріалами сайту  UGMK.info

 

 

 

 

 


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки