Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

ВР зареєструвала проект нового Житлового кодексу

У Верховній Раді зареєстрований проект Житлового кодексу України №4028, який допрацьований з урахуванням зауважень обласних, Київської і  Севастопольської державних адміністрацій.

Як повідомляє Інформаційне управління Апарату ВР України, Житловий кодекс повинен стати основним законодавчим актом в житловій сфері, який визначатиме стратегію забезпечення житлом громадян України, зміст і  збереження житлового фонду, бронювання житлових приміщень і  збереження їх за тимчасово відсутніми громадянами.
Даним законопроектом передбачається забезпечення житлом громадян, що потребують  поліпшення житлових умов і  соціального захисту, за засоби державного і  місцевих бюджетів, підприємств, установ і  організацій незалежно від форм власності. У  документі також визначено, що соціальне житло  єдиний вид житла, який безоплатно надається громадянам, що потребують  соціального захисту, на підставі договору найму соціального житла. Облік тих громадян, яким виділяється соціальне житло за рахунок держави, передбачається вести лише по місцю мешкання в  місцевих органах самоврядування.
Відповідними статтями законопроекту регулюються порядок переведення житлових будинків і  приміщень в  нежилі, порядок використання нежилих приміщень, загальні права і  обов'язки власників житла, питання реприватизації житла, складові плати за житло, питання позбавлення наймача права користування житлом. Крім того обумовлюється порядок надання житла у зв'язку з  виселенням з різних причин з державного і  комунального житлового фонду.

Законопроектом передбачено диференційоване впровадження окремих норм Кодексу. Розробники нової редакції Житлового кодексу мотивують необхідність його ухвалення тим, що положення діючого Житлового кодексу Української РСР, не дивлячись на значну кількість внесених до нього змін, не регулюють питання будівництва і  придбання громадянами житла.

Ухвалення  ж нового Кодексу введе державний нагляд і  контроль над використанням житла і  його змістом. Нагадаємо, 13  червня 2007  року Кабінет Міністрів на своєму засіданні схвалив проект нової редакції Житлового кодексу. За словами Міністра житлово-комунального господарства Олександра Попова, реалізація нового Житлового кодексу зажадає ухвалення протягом року 23  законодавчих актів і  змін в  чинне законодавство.


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки