Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Геотермальні теплові насосиГоловними перевагами систем геотермальних теплових насосів перед іншими способами опалення є дбайливе відношення до оточуючого середовища, повна пожежна безпечність у зв`язку з відсутністю процесу горіння, зручність у користуванні, малогабаритність і дешева експлуатація. Більшість геотермальних теплових насосів у світі встановлена у житлових будинках. Водночас їх використовують у школах, дитячих закладах, церквах, виробничих і громадських будівлях. Чим більший об`єм опалювального будинку і потужність системи теплового насосу, тим більше можливо отримати безкоштовної енергії з навколишнього середовища.
Геотермальний тепловий насос являє собою компактне обладнання, що складається з однієї (опалення), двох (гаряче побутове водопостачання) або трьох (кондиціонування та охолодження) частин. Зазвичай геотермальний теплонасос є пристроєм "три в одному" і виконує відразу три функції - опалення, гаряче водопостачання та охолодження будинку.
Теплонасос також відмінно здійснює рекуперацію тепла витяжного повітря при вентиляції та осушення повітря.
У великих будівлях використовують модульні теплові насоси - декілька теплонасосів об`єднують під загальним керуванням при спільній або окремих системах опалення, гарячого водопостачання та кондиціонування - охолодження - вентиляції - осушення. Кількість встановлених модулів залежить від потрібної теплової потужності, модулі комплектуються додатковим обладнанням виходячи з конкретних потреб будинку.

Геотермальний теплонасос є комплексним пристроєм, тому порівняння його вартості з окремими видами обладнання (наприклад тільки з газовим котлом або тільки кондиціонером) є некоректним. Крім того слід враховувати вартість усіх додаткових робіт, пов`язаних з тепло- холодопостачанням і вентиляцією будинку: вартість підводу газу та/або електроенергії, ліміти місцевої газо- електропостачальної компанії, вартості димарів, котелень, металевих дверей та іншого. Також доцільно визначити вартість деяких нематеріальних цінностей - пожежобезпечність, вибухобезпечність, санітарна безпечність, шум кондиціонерів.

Плюсом експлуатації теплонасосів також є зменшений у порівнянні з іншими споживачами тариф на електроенергію відповідно Порядку НКРЕ №309 от 10.03.1999. незалежно від мети споживання: освітлення, полив, водозабір...

http://www.ghp.com.ua

Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки