Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки | Наші ціни
JeyBud.com.ua

Перший будівельний інформаційний портал

JeyBud.com.ua

Знаєш як - збудуєш

e-mail: info@JeyBud.com.ua

 

Укладання кахельної плитки

Укладання плитки на підлогу. Чи знаєте ви, що керамічна плитка за ступенем удароміцності поділяється на чотири класи? Найслабша, що відноситься до першого класу, звичайно використовується у ванній кімнаті, a удароміцну плитку четвертого класу, як правило, кладуть біля входу в установу.

Техніка облицювання підлоги схожа з облицюванням стін - тут також потрібно знайти точку відліку, яка повинна збігатися з одним з вертикальних рядів. Шви зашпаровуються наступного дня спеціальним герметиком або чистою цементною сумішшю за допомогою гумового шпателя. Для широких швів (від 4-5 мм) у цементну суміш додайте небагато піску.

Прикладіть лінійку до однієї зі стін. До неї прикладіть куточок, уздовж якого витягніть рулетку так, щоб одержати перпендикулярну стіні лінію, що доходить до протилежної стіни.

Відріжте акуратні шматки кахлю для укладання в кутах і уздовж стін і приклейте їх так, щоб ряди кахлю на стіні і на підлозі були строго симетричні.

Починайте роботу c самого далекого від дверей кута кімнати. Відрізаний кахель у міру можливості розташовуйте уздовж стін.

Усі плитки повинні бути покладені на одному рівні. Осадити плитки можна легкими ударами молотка. Намагайтеся не ходити по тільки покладеній поверхні. Якщо у вас немає виходу, покладіть на підлогу широку важку дошку і наступайте на неї.

У вас є вибір: відрізати низ дверного косяка або виріза його форму на кахлі. Нанесіть необхідні розміри на плитку. Якщо необхідно відрізати невеликий шматочок, рекомендуємо використовувати кафелерізку.

Плоскогубцями надламайте надрізаний шматок, потім обробіть край за допомогою шкурки або бруска.

Перш ніж приклеювати, примірте шматок. Починайте наносити герметик c самого далекого від дверей кута. По можливості постарайтеся не наносити на поверхню багато гepмeтикa. До повного висихання краще не ходити по облицьованій підлозі.

Укладання плитки на стіну

Найчастіше спочатку облицьовують підлоги, a потім стіни, але буває і навпаки. У першому варіанті при облицюванні стін плитки безпосередньо притискають до плиток підлоги. При другому варіанті плитки нижнього ряду наклеюють на деякій відстані від підлоги так, щоб потім можна було укласти шар цементного розчину і підлогову плитку. На підлозі в нашому випадку покладена плитка розміром 20x20 см, по кольорі що сполучиться c настінною.

Усі роботи повинні починатися c установки спеціального декоративного устаткування - у нашому випадку це дзеркало. Стіни рідко бувають строго вертикальними, тому обов'язково скористайтеся схилом і рівнем. Потім визначте місце, де буде розташовуватися дзеркало і перенесіть його розміри на стіну із зазором 1-2 мм. Зробіть це особливо акуратно, якщо ви будете наклеювати плитку на швидкосохнучий клей. Незначні помилки (надрізи кахлю) цілком припустимі, оскільки під умивальником вони навряд чи будуть помітні.

Однак, якщо ви хочете усе робити по науці, покладіть всі плитки, за винятком тих, що доведеться відрізати, a потім, визначивши центр декоративного об'єкта, на зворотному боці плитки нанесіть лінію відрізу.

Їсти аматори розділяти навпіл нецілу плитку й оформляти поверхня симетрично. Ha мій погляд, це неестетично так ще і трудомістко. Вірніше знайти самий "видимий" кут і класти від нього, ховаючи різані в менш помітні кути.

З першого ряду (нижнього) використовуйте хрестовини, спочатку ставлячи їх перпендикулярно стіні. Промастивши зону наступного ряду клеєм, поверніть хрестовини до стіни і приклейте кахель. Через годину за допомогою шила акуратно витягніть хрестовини. Не затягуйте з цією роботою, інакше клей остаточно закріпить їхнє положення на стіні.

Обов'язкова розмітка стін для сходження рядів плитки по периметру. При розмітці вживати не ідеальний розмір плитки, a реальний.


www.ua-dproekt.com.ua


Архів рубрики

 

© Jey Corporation, 2006-2020 Відвідування Курси валют Прогноз погоди
Думка редакції може не збігатися з точкою зору авторів та дописувачів статтей.
Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, наведеної в нередакційних та рекламних матеріалах. При використанні матеріалів сайту, гіперпосилання на JeyBud.com.ua обов'язкове!
© 2006. E-mail редакції - info@JeyBud.com.ua
веб-дизайн, веб-програмування: Анатоль Кукула
Корисні посилання: Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!


Украина онлайн  Квартира.com
Курси валют
Курси валют
Курси валют
Головна сторінка | Технології та матеріали | Будівництво і архітектура | Дизайн, декорування | Нерухомість: купівля, продаж
Дошка безкоштовних оголошень | Про нас | Послуги порталу | Замовлення | Ваші відгуки